Check out the Groove / Wake Up & Superficial

Zapraszamy na wieczór pełen muzycznych niespodzianek pochodzących prosto spod igieł dj’ów: Wake Up’a oraz DJ Superficial.
Muza poleci 100% z płyt winylowych, także będzie ciepło, czasem potrzeszczy, przeskoczy lub zapętli….

Przyjdź i sprawdź ich G.R.O.O.V.E !!!

Do usłyszenia.

DJ’s:

Wake Up

Kolekcjoner płyt winylowych, krakowski dj, organizator imprez i promotor. Muzycznie udziela się od 2009 roku, grając głównie w krakowskich klubach i na scenach wielu miast jako dj koncertowy. Współpracował, m.in. z Estropicall DeeJays, Rewelacyjni Hydrofoniks, Nibyland Sound System, Hiob, Rymcerze. Gra na bębnach afrykańskich oraz na instrumentach perkusyjnych. W swoich setach prezentuje głównie muzykę korzenną: funk, soul, afrobeat, hip hop, aczkolwiek ostatnio zahacza o rejony bardziej elektroniczne …
http://deejaywakeup.blogspot.com/
do posłuchania:
https://soundcloud.com/witek-ryc-wake-up/polish-treasures-vol1

DJ Superficial

Dj Superficial to sto procent unikalnego brzmienia pochodzącego z głębi duszy. Obojętnie czy w klubie czy w domu to muzyka na przebudzenie! Pierwsze kroki stawiał w roku 1999r w Częstochowskim clubie Wakans, grał w takich miastach jak Kraków, Szczecin, Poznań, Wiedeń, Berlin, Praga. Do dziś gra muzykę nazywana przez siebie jako „ElektrycznySoul” – to fuzja jazzu, funku, latino, soul z elektronika.
mixy:
http://www.mixcloud.com/superficial/
http://soundcloud.com/superficial

Wstęp: FREE

Dodaj komentarz