Broken Music Theory vol.40 x Benito & Squal

Nadeszła 40! odsłona cyklu imprez, którego nie mogą pominąć pasjonaci połamanych dzwięków. Tych co byli nie trzeba przekonywać, ci co nie byli niech żałują i nie popełniają ponownie tego błędu!!!

Połamiemy wszystko od starego hip hopu przez funki break beaty do trapów, nu skoolowych breaków i drum’n’bassu przeplatając to najróżniejsze elektroniką i doprawiając scratchami.
Użyjemy do tego 3 gramofonów 2 mixerów i 2 ludzi ?

Na jubileuszu oprócz założyciela cyklu SQUALa usłyszycie człowieka który zagrał w każdym zakątku naszego kraju i nie tylko BENITO! Jak bywacie na festiwalach, wydarzeniach sportowych i grubych balangach to musieliście się na niego natknąć.

ROCK THAT SHIT U KNOW WHAT I MEAN !!!

DJ BENITO (Break Da Funk) – WWA
Za gramofonami od 1996 roku na co dzień mieszkaniec Warszawy. Prawie dwie dekady za konsoletą didzejską.
Wspołzałożyciel kolektywu dzidzejsko-instrumentalnego Break da Funk. Break da Funk to grupa entuzjastów promujaca wszystko co najlepsze w muzyce tej starszej jak i nowoczesnych brzmieniach.
Pierwsze kroki stawiał w nieisniejącym juz klubie PUNKT gdzie był rezydentem cykłu Najdłuższy Chillout w mieście.
Miłośnik połamanych rutmów. Funk, disco, breaks, bass music to co najbardziej lubi grać w swoich setach.
Od ponad 10 lat związany z firmą Red Bull.

SQUAL (BMT / UK Basslines) – LDZ/KRK
Dj, producent i organizator imprez pochodzący z Łodzi, od 2003 R. mieszka w Krakowie. Na scenie muzycznej działa od 98 r. Założyciel Broken Music Theory i UK Basslines, współtwórca „Positive Formation”, i „Kliniki Pozytywnych Wibracji”, były rezydent klubu „Cube”, „Ampstronga”, oraz członek zespołu „AXMusique”.
Jego sety można było usłyszeć w większości polskich miast, ale również w krajach takich jak: Anglia, Czechy, Francja, Grecja, Irlandia, Niemcy, Ukraina, Słowacja, Szwajcaria i Włochy.
Występował na takich festiwalach jak: Opener, Selector, Snow Fest, czy United Islands w Czechach.
Dzielił scenę choćby z: Ratt Pack, Marusha, Baby D, Luna-C, Ellis Dee, Chase & Status, Black Sun Empire, High Contrast, Drumattic Twins, Dreadzone, Soul Of Man, A-Skillz, Krafty Kuts, czy Scratch Perverts.
Muzycznie trudny do zdefiniowania, ponieważ w jego setach przeplata się funk, hip hop, breakbeat, glitch hop, bassline i uk garage z drum’n’bassem, dubstepem i trapem, wszystko jest dodatkowo doprawione scratchami.
https://www.mixcloud.com/djsqual

Wstęp: FREE

Dodaj komentarz