Broken Music Theory / Matyz & Squal / @Alchemia

Nadeszła 44 odsłona cyklu imprez, którego nie mogą pominąć pasjonaci połamanych dzwięków.
Tych co byli nie trzeba przekonywać, ci co nie byli niech żałują i nie popełniają ponownie tego błędu!!! Połamiemy wszystko od starego hip hopu przez funki break beaty do trapów, nu skoolowych breaków i drum’n’bassu przeplatając to najróżniejsze elektroniką i doprawiając scratchami.

ROCK THAT SHIT U KNOW WHAT I MEAN!!!

Psuć będą:

MATYZ (Different Beats) – Łódź
Od ponad 11 lat promuje połamane dźwięki, łącząc breakbeat, garage, future jungle czy getto funk w dynamiczne i porywające publikę sety. Jest otwarty na nowe basowe brzmienia ale lubi czasem odgrzebać ze swojej kolekcji jakieś klasyczne numery. Wspólnie z dj Mono tworzy co środę audycję Different Beats.

SQUAL (BMT / RAP FIST) – LDZ/KRK
Dj, producent i organizator imprez pochodzący z Łodzi, od 2003 R. mieszka w Krakowie. Na scenie muzycznej działa od 98 r. Założyciel Broken Music Theory i UK Basslines, współtwórca „Positive Formation”, i „Kliniki Pozytywnych Wibracji”, były rezydent klubu „Cube”, „Ampstronga”, oraz członek zespołu „AXMusique”.
Jego sety można było usłyszeć w większości polskich miast, ale również w krajach takich jak: Anglia, Czechy, Francja, Grecja, Irlandia, Niemcy, Ukraina, Słowacja, Szwajcaria i Włochy.
Występował na takich festiwalach jak: Opener, Selector, Snow Fest, czy United Islands w Czechach.
Dzielił scenę choćby z: Ratt Pack, Marusha, Baby D, Luna-C, Ellis Dee, Chase & Status, Black Sun Empire, High Contrast, Drumattic Twins, Dreadzone, Soul Of Man, A-Skillz, Krafty Kuts, czy Scratch Perverts.
Muzycznie trudny do zdefiniowania, ponieważ w jego setach przeplata się funk, hip hop, breakbeat, glitch hop, bassline i uk garage z drum’n’bassem, dubstepem i trapem, wszystko jest dodatkowo doprawione scratchami.
https://www.mixcloud.com/djsqual

Wstęp: FREE

Dodaj komentarz