Odbyły się

27. FKŻ: Opening Party // Hala Targowa// After Alchemia

27. FKŻ: Opening Party // Hala Targowa// After Alchemia

24 czerwca 2017

27. Festiwal Kultury Żydowskiej dedykujemy Jerozolimie. Dlatego imprezą otwarcia nawiązujemy do największego jerozolimskiego targu, Mahane Yehuda. Ten najpopularniejszy w mieście szuk, w ciągu dnia wypełniony gwarem ludzi, zapachem świeżych warzyw, owoców, przypraw, wieczorami zamienia się w tętniącą życiem przestrzeń imprez, z barami pomiędzy straganami, z muzyką na żywo i międzynarodowym tłumem.

Wianki – Święto Muzyki 2017

Wianki – Święto Muzyki 2017

24 czerwca 2017

„Formuła imprezy, odwołująca się do francuskiego Fête de la Musique, zachęca wszystkich uczestników do wielkiego świętowania. Sprawdziła się ona wyśmienicie w poprzednich latach ciesząc nie tylko mieszkańców Krakowa, ale i turystów – Niezależnie od wieku.

Premiera płyty Simple Pleasures i POTH

Premiera płyty Simple Pleasures i POTH

22 czerwca 2017

Moi drodzy stało się !
Mamy olbrzymią, OLBRZYMIĄ, przyjemność zaprosić Was na nie jedną, ale DWIE premiery: pierwszej płyty Simple Pleasures i trzeciej płyty POTH.
Koncert będzie wyjątkowy nie tylko dlatego, że światło dzienne ujrzy nasza muzyka, nad którą pracowaliśmy w pocie czoła przez dłuuugi czas, ale także dlatego, że na jednej scenie (jednej z najpiękniejszych scen w Krakowie a pewnie i na Świecie) wystąpimy razem: krakowiacy i wrocławiaki jako jedna wielka hippisowska rodzina, do której zapraszamy również Was (bo jak wiadomo gdyby nie Wy to nie My)

Music Blender – Gadabit – Jam Session

Music Blender – Gadabit – Jam Session

21 czerwca 2017

Zapraszamy na Music Blender , czyli właściwie jamowanie ! Inicjatorem cyklu jest krakowska grupa Gadabit , która jak zwykle otworzy wieczór krótkim setem, a potem gramy… Jesteśmy otwarci na różne style muzyczne (jazz,hip-hop, etno, funk, freestyle…a najlepiej wszystko na raz), więc jeżeli tylko umiecie grać, to weźcie instrument, albo bęben […]

Mr. Silla + SALK // Parallels // Alchemia

Mr. Silla + SALK // Parallels // Alchemia

20 czerwca 2017

PARALLELS to eksploracja dwóch z pozoru odległych, a jednak bliskich sobie światów, których dźwięki przeplatają się budując pomost do siebie nawzajem. To muzyczna podróż w znane i nieznane jednocześnie.